BF010004
Bubblemat
Skuteczna mata antyzmęczeniowa o specjalnej bąbelkowej powierzchni. Mata o podniesionej strukturze bąbelkowej stymulująca krążenie w stopach i w nogach. Skuteczna amortyzacja poprawia komfort pracy w pozycji stojącej. Gotowe maty na stanowiska pracy i systemy płytek na długie linie produkcyjne. Mata Bubblemat stosowana na stanowiskach pracy przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa pracowników. Zapobiega poślizgnięciom, a fazowane krawędzie maty antyzmęczeniowej zmniejszają ryzyko wypadków spowodowanych potknięciami.
Wybierz kolor:
Waga: 6.35 kg
Opis: moduł środkowy
Recykling: 43%
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | guma naturalna 43% materiału z recyklingu |
| Proces produkcyjny: | formowanie ciśnieniowe |
| Powierzchnia: | bąbelkowa |
| Wysokość: | 14 mm |
| Temperatura maksymalna: | +50°C |
| Temperatura minimalna: | -30°C |
| Odporność na chemikalia: | nieodporna na tłuszcze i oleje mineralne |
| Środowisko zastosowania: | suche środowisko |
| Metoda instalacji: | luźno układane maty zakładkowe |
| Metoda czyszczenia: | użyć węża wysokociśnieniowego |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 3 MPa |