BF010007
Bubblemat Connect
Płytki systemowe o znakomitych właściwościach antyzmęczeniowych. Trwała mata antyzmęczeniowa. Wypukła bąbelkowa powierzchnia pobudza krążenie krwi i redukuje zmęczenie. Elastyczny system modułowy pozwala pokryć powierzchnię o dowolnym kształcie. Miękki, ale wytrzymały materiał gumowy zapewnia ochronę przed niekorzystnym wpływem zimnych, twardych betonowych podłóg. Guma ma naturalne właściwości antypoślizgowe. Łatwe do łączenia moduły płytek maty antyzmęczeniowej Bubblemat Connect umożliwiają pokrycie wielu powierzchni o różnych kształtach. Dzięki dostępności trzech typów modułów: bocznego, środkowego i narożnego, można pokryć zarówno duże i małe powierzchnie, jak i obszary o nieregularnym kształcie. Ponadto mata oferuje bardzo dobrą odporność na poślizg dzięki specjalnej strukturze powierzchni i materiałowi, z którego jest wykonana.
Wybierz kolor:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | guma naturalna 43% materiału z recyklingu |
| Proces produkcyjny: | formowanie ciśnieniowe |
| Powierzchnia: | bąbelkowa |
| Wysokość: | 13,5 mm |
| Temperatura maksymalna: | +50°C |
| Temperatura minimalna: | -30°C |
| Odporność na chemikalia: | nieodporna na tłuszcze i oleje mineralne |
| Środowisko zastosowania: | suche środowisko |
| Metoda instalacji: | luźno układane maty zakładkowe |
| Metoda czyszczenia: | użyć węża wysokociśnieniowego |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 3 MPa |