BF010004N
Bubblemat Nitrile
Skuteczna mata antyzmęczeniowa o zwiększonej odporności na środki chemiczne. Wysokiej jakości mata antyzmęczeniowa. Podniesiona bąbelkowa powierzchnia stymuluje krążenie i wykonywanie mikroruchów, co skutecznie zapobiega oznakom zmęczenia. Zwiększa bezpieczeństwo pracy dzięki odporności na poślizg. Idealna dla stojących stanowisk pracy na liniach produkcyjnych i przemysłowych, przy stołach warsztatowych. Guma NBR (nitryl) zapewnia dobrą odporność na smary, oleje i chemikalia. Dostępna jako maty w standardowych wymiarach lub jako moduły do łączenia w systemie zatrzasków dla dłuższych linii produkcyjnych.
Wybierz kolor:
Waga: 5 kg
Opis: moduł środkowy
Recykling: 23%
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | guma nitrylowa 43% materiału z recyklingu |
| Proces produkcyjny: | formowanie ciśnieniowe |
| Powierzchnia: | bąbelkowa |
| Wysokość: | 14 mm |
| Temperatura maksymalna: | +50°C |
| Temperatura minimalna: | -20°C |
| Odporność na chemikalia: | NBR ma doskonałą odporność na oleje i chemikalia |
| Środowisko zastosowania: | ogólne zastosowanie przemysłowe |
| Metoda instalacji: | luźno układane maty zakładkowe |
| Metoda czyszczenia: | użyć węża wysokociśnieniowego |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 3 MPa |