BF010706
Bubblemat Safety
Gumowa mata bąbelkowa z żółtymi krawędziami. Bardzo skuteczna mata antyzmęczeniowa. Krawędzie w żółtym ostrzegawczym kolorze dla zwiększenia bezpieczeństwa pracy. Podniesiona bąbelkowa powierzchnia stymuluje krążenie i wykonywanie mikroruchów, co skutecznie zapobiega oznakom zmęczenia. Poprawia bezpieczeństwo pracowników jako mata antypoślizgowa. Idealne rozwiązanie dla stojących stanowisk pracy w przemyśle i produkcji. Dostępna jako pojedyncze maty lub moduły łączone w systemie zatrzaskowym.
Wybierz element:
Waga: 11 kg
Opis: moduł środkowy
Recykling: 30%
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | guma naturalna 30% materiału z recyklingu |
| Proces produkcyjny: | formowanie ciśnieniowe |
| Powierzchnia: | bąbelkowa |
| Wysokość: | 14 mm |
| Temperatura maksymalna: | +50°C |
| Temperatura minimalna: | -20°C |
| Odporność na chemikalia: | nieodporna na tłuszcze i oleje mineralne |
| Środowisko zastosowania: | suche środowisko |
| Metoda instalacji: | luźno układane maty zakładkowe |
| Metoda czyszczenia: | użyć węża wysokociśnieniowego |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 3 MPa |