DM010003
COBAdeluxe
Wysoki komfort i bezpieczeństwo w trudnych warunkach. Wysoki komfort i bezpieczeństwo podczas pracy na stojąco. Gruba wytrzymyła mata amortyzująca upadki. System łączników pozwala na szybkie pokrycie większych obszarów. Produkowana z odpornej na zużycie gumy, co przedłuża jej żywotność. Doskonałe właściwości antypoślizgowe na mokrej powierzchni. Otwory drenujące ułatwiają odprowadzanie rozlanych cieczy – idealna dla mokrych obszarów. Dostępna w formie pojedynczej maty lub płytek modułowych do pokrycia większych obszarów. Zaleca się stosowanie opcjonalnych krawędzi, aby zmniejszyć ryzyko potknięć. Przetestowana pod kątem poślizgnięć zgodnie z DIN 51130.
Wybierz element:
Waga: 0.3 kg
Opis: łącznik
Recykling: 43%
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | guma naturalna |
| Waga: | 15 kg |
| Wielkość otworów: | 13 mm, 24 mm |
| Wysokość: | 18,5 mm |
| Temperatura maksymalna: | +50°C |
| Temperatura minimalna: | -20°C |
| Odporność na chemikalia: | nieodporna na tłuszcze i oleje mineralne |
| Środowisko zastosowania: | do użytku wewnętrznego i zewnętrznego |
| Metoda instalacji: | ułożenie luzem |
| Metoda czyszczenia: | myć wężem lub myjką ciśnieniową |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 3 MPa |