WS010702
COBAmat® Workstation
Specjalna wersja COBAmat® o wyjątkowych właściwościach antypoślizgowych. Wszystkie zalety COBAmat® w jednej winylowej macie. Ostrzegawcze żółte fazowane krawędzie na całej długości ograniczają ryzyko potknięcia się i wyraźnie wyznaczają strefy. Wersja ze standardowymi wielkościami otworów skutecznie wychwytuje wióry i drobne zanieczyszczenia. Standard: 22 mm x 22mm / Heavy: 22 mm x 10 mm. Przetestowana pod kątem odporności ogniowej zgodnie z BS EN 13501-1 i poślizgnięć zgodnie z DIN 51130. Na życzenie dostępne są niestandardowe rozmiary i opcje kolorystyczne.
Wybierz styl:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | PVC |
| Wykończenie powierzchni: | efekt kraty krzyżowo-żebrowej |
| Wysokość: | 12 mm |
| Wielkość otworów: | standard: 22 mm x 22 mm heavy: 22 mm x 10 mm |
| Temperatura maksymalna: | +60°C |
| Temperatura minimalna: | -20°C |
| Zalecane środowisko: | do użytku wewnętrznego, suche i mokre środowisko |
| Typowe zastosowanie: | przemysłowe |
| Metoda instalacji: | ułożenie luzem |
| Odporność na chemikalia: | naturalna guma jest odporna na wodę i większość łagodnych kwasów |
| Metoda czyszczenia: | łatwe czyszczenie za pomocą gorącej wody z mydłem lub myjki ciśnieniowej |
| Odporność na UV: | odporna na promieniowanie UV |