RR010030C
COBArib
Wykładzina antypoślizgowa o rowkowanej powierzchni na stanowiska pracy i stoły warsztatowe. Poprawia uczucie komfortu podczas pracy na stojąco. Do szerokiego stosowania w przemyśle – od mat podłogowych po akcesoria na stoły warsztatowe. Struktura rowkowa zwiększa przyczepność i zapewnia lepsze właściwości antypoślizgowe. Stanowi osłonę dla stołów warsztatowych, amortyzuje uderzenia narzędzi i aparatury. Stosowana także do zabezpieczenia produktów w strefie pakowania i podzespołów na stanowiskach montażowych. Może pomóc w izolacji akustycznej.
Wybierz grubość:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | naturalna guma |
| Wykończenie powierzchni: | drobnorowkowa |
| Wysokość produktu: | 3 mm, 6 mm |
| Długość rolki: | 10 m |
| Minimalna temperatura: | -20°C |
| Maksymalna temperatura: | +80°C |
| Odporność na chemikalia: | odporny na wodę i większość łagodnych kwasów. |
| Zalecane środowisko zastosowania: | do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, suche i mokre środowisko |
| Odporność na UV: | tak |
| Typowe zastosowanie: | przejścia, stanowiska pracy, blaty stołów warsztatowych |
| Metoda instalacji: | ułożenie luzem |
| Metoda czyszczenia: | mycie wężem pod ciśnieniem lub przy użyciu łagodnego detergentu |