CL010001
Comfort-Lok
Skuteczna redukcja zmęczenia dla pracowników na liniach produkcyjnych i na stoiskach. Wyjątkowo wytrzymała mata gumowa na stanowiska pracy stojącej. Dostępna jako standardowa mata na stanowiska pracy lub w systemie modułowym do pokrycia większych obszarów. Odporność na oleje i tłuszcze czyni ją idealnym rozwiązaniem dla zakładów gastronomicznych. Diamentowa faktura zwiększa przyczepność. Twarda guma zapewnia długą żywotność w normalnych warunkach użytkowania. Nadaje się do pracy w wysokich temperaturach. Przetestowana pod kątem poślizgnięć zgodnie z DIN 51130.
Wybierz element:
Wybierz element:
Dane techniczne
| Materiał: | guma naturalna / 25% nitrylowa |
| Zawartość materiałów z recyklingu: | 22.3% |
| Wykończenie powierzchni: | blacha ryflowana |
| Wysokość produktu: | 12 mm |
| Waga produktu: | 4.2 kg |
| Temperatura minimalna: | -20°C |
| Temperatura maksymalna: | +50°C |
| Temperatura aplikacji: | -30°C do +50°C |
| Odporność na chemikalia: | ograniczona odporność na oleje mineralne i tłuszcze zwierzęce |
| Odporniość na promieniowanie UV: | tak |
| Zalecane środowisko: | do użytku wewnętrznego, suche i mokre środowisko |
| Typowe zastosowanie: | ogólne zastosowanie przemysłowe |
| Metoda instalacji: | luźno układane maty zakładkowe |
| Metoda czyszczenia: | wąż ciśnieniowy |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 3 MPa |
| Wydłużenie: | 250% |
| Test pod kątem poślizgnięć: | DIN 51130 – R10 |
| Proces produkcyjny: | formowanie ciśnieniowe |