DP010011
Deckplate
Zmniejsza zmęczenie pracowników w wymagających środowiskach. Ogranicza uczucie zmęczenia podczas pracy na stojąco na stanowiskach przemysłowych. Dwuwarstwowa konstrukcja zapewnia wygodę i wysoką odporność na zużycie. Trwała górna powierzchnia przedłuża żywotność maty. Design pasujący do obszarów przemysłowych. Samogasnąca górna powierzchnia (przetestowana zgodnie z BS EN 13501-1) zapewnia odporność na wiele chemikaliów przemysłowych. Dostępna wersja „safety” z żółtymi ostrzegawczymi krawędziami. Fazowane krawędzie zmniejszają ryzyko potknięć i upadków.
Wybierz kolor:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | pianka PVC o otwartych komórkach |
| Wykończenie powierzchni: | blacha ryflowana |
| Gwarancja: | 2 lata w przypadku stosowania w suchym środowisku |
| Wysokość | 15 mm |
| Odporność na chemikalia: | górna powierzchnia PVC zapewnia ograniczoną odporność na oleje i chemikalia. |
| Temperatura maksymalna: | +60°C |
| Temperatura minimalna: | 0°C |
| Zalecane środowisko: | do użytku wewnętrznego, suche środowisko |
| Typowe zastosowanie: | linie produkcyjne, obszary montażowe, stanowiska pakowania, stoły warsztatowe |
| Metoda instalacji: | ułożenie luzem |
| Metoda czyszczenia: | wytrzeć/umyć wierzchnią warstwę (szczotka, mop) |
| Test ogniowy: | BS EN 13501-1 klasa Cfl - s1 |