DTB010003C
Diamond Tread
Redukuje zmęczenie pracowników na stanowiskach spawalniczych. Wytrzymała górna powierzchnia o wysokiej odporności ogniowej, dolna piankowa część zapewnia amortyzację dla stóp. Trudnopalna górna powierzchnia (przetestowana zgodnie z BS EN 13501-1) – iskry spawalnicze nie stanowią problemu. Do luźnego ułożenia – może być łatwo przenoszona. Fazowane krawędzie zmniejszają ryzyko potknięcia.
Wybierz kolor:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Wykończenie powierzchni: | blacha ryflowana |
| Długość: | 18.3 m |
| Waga: | 6 kg (m²) |
| Temperatura maksymalna: | +55°C |
| Temperatura minimalna: | 0°C |
| Zalecane środowisko: | do użytku wewnętrznego, suche środowisko |
| Typowe zastosowanie: | stanowiska spawalnicze |
| Metoda instalacji: | ułożenie luzem |
| Metoda czyszczenia: | wytrzeć/umyć wierzchnią warstwę (szczotka, mop) |
| Test ogniowy: | BS EN 13501-1 klasa Dfl - s1 |