FLC010003
Fatigue Lock
Średniej wielkości płytki modułowe klasy premium o właściwościach antyzmęczeniowych. Ta wyjątkowo gruba płytka zapewnia komfort i redukcję zmęczenia podczas pracy w pozycji stojącej. Precyzyjnie wykończone płytki łączone bezspoinowo pozwalają uzyskać głądką powierzchnię podłogi. Standardowe rozmiary płytek pozwalają na łatwe rozplanowanie montażu. Mogą być użyte do pokrycia stanowisk pracy o dużym lub nieregularnym kształcie. Wykonane z gumy zapewniającej trwałość, właściwości antypoślizgowe i odporność na uderzenia. Wersja płytek z otworami jest idealna dla mokrych miejsc pracy wymagających drenażu. Różne wersje mogą być użyte w jednym projekcie. Fazowane krawędzie zmniejszają ryzyko potknięcia, dostępne w kolorze czarnym lub żółtym. Łatwe czyszczenie za pomocą myjki strumieniowej lub węża. Przetestowana pod kątem poślizgnięć zgodnie z DIN 51130.
Wybierz element:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | guma zawierająca 25% kauczuku nitrylowego |
| Zawartość recyklingu: | 50% |
| Wykończenie powierzchni: | kamyczkowa lub teksturowana z otworami |
| Wysokość produktu: | 24 mm |
| Wielkość otworów: | 22 mm |
| Minimalna temperatura: | -20°C |
| Maksymalna temperatura: | +140°C |
| Test poślizgnięć: | DIN 51130 - R10 |