ST010001B1
Fatigue-Step Grit Top
Antyzmęczeniowa mata o wyjątkowej przyczepności. Ziarnista powierzchnia zapewnia wyjątkowe właściwości antypoślizgowe, nawet w zaolejonych obszarach. Niezwykle wytrzymałe płytki systemowe do wymagających obszarów. Otwory drenujące skutecznie odprowadzają rozlane ciecze. Zwiększa komfort pracy na stojąco, redukuje zmęczenie. Produkowane z nitrylu o doskonałej odporności na oleje i chemikalia. Przetestowana pod kątem poślizgnięć zgodnie z DIN 51130. Opcjonalnie: fazowane żółte lub czarne krawędzie. Zestaw fazowanych krawędzi uzupełnia system Fatigue-Step mając na celu zmniejszenie ryzyka potknięć.
Krawędzie te są olejoodporne, w związku z czym są odpowiednie do zastosowań w środowiskach, w których często występują wycieki oleju.
Fatigue-Step wykonany jest z wytrzymałej gumy, co umożliwia jego użycie w różnych warunkach. Krawędzie pasują do mat Fatigue-Step, Solid Fatigue i Fatigue-Step Grit Top.
Wybierz element:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | 100% nitrylu |
| Zawartość recyklingu: | 20% |
| Wykończenie powierzchni: | karbid związany z gumą z otworami drenującymi |
| Wysokość produktu: | 18 mm |
| Wielkość otworów: | 22 mm |
| Minimalna temperatura: | -20°C |
| Maksymalna temperatura: | +130°C |
| Odporność na chemikalia: | NBR ma doskonałą odporność na oleje i chemikalia |
| Zalecane środowisko: | do użytku wewnętrznego, suche i mokre środowisko, odporny na iskry spawalnicze |
| Test poślizgnięć: | DIN 51130 - R13 |
| Typowe zastosowanie: | ogólne zastosowania przemysłowe |
| Metoda instalacji: | luźno układane płytki zakładkowe |
| Metoda czyszczenia: | myć zimną wodą, użyć odkurzacza lub myjki ciśnieniowej do usunięcia zanieczyszczeń |
| Uwagi: | silikon jest stosowany w procesie produkcji maty, a na produkcie mogą być jego pozostałości |