GG010003
GripGuard
Wykładzina o wyjątkowych właściwościach antypoślizgowych. Mata z powłoką mineralną tworzy ziarnistą powierzchnię. Skutecznie zmniejsza ryzyko poślizgnięcia się w warunkach wilgotnych lub zaolejonych, gdzie najczęściej dochodzi do wycieku płynu. Wytrzymała i olejoodporna, idealna do użytku wewnętrznego w przemyśle, jak również w innych środowiskach pracy. Łatwy montaż, idealne rozwiązanie w sytuacjach, gdy szybko potrzebna jest ochrona podłogi. Niski profil zmniejsza ryzyko wypadków spowodowanych potknięciami.
Wybierz grubość:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | powłoka mineralna z podłożem winylowym |
| Wykończenie powierzchni: | ziarnista |
| Wysokość produktu: | 2,25 ± 0,2 mm |
| Waga produktu: | 2.6 kg / m² ± 0.15 |
| Minimalna temperatura: | -0°C |
| Maksymalna temperatura: | +40°C |
| Zalecane środowisko: | do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, suche i mokre środowisko |
| Typowe zastosowanie: | przejścia |