HI010001
High-Duty
Antyzmęczeniowa mata do zaolejonych stanowisk pracy w pozycji stojącej. Wygodna i komfortowa alternatywa dla zimnych i twardych podłóg. Otwory drenujące skutecznie odprowadzają rozlane ciecze i wióry. Wykonane ze specjalnej gumowej mieszanki dla zwiększenia odporności na oleje i chemikalia. Dostępna jako standardowa mata z krawędziami lub w wersji modułowej do pokrycia większych obszarów. Faktura powierzchni zapewnia doskonałą przyczepność. Przetestowana pod kątem poślizgnięć zgodnie z DIN 51130.
Wybierz model:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | guma naturalna/25% nitrylowa |
| Zawartość materiału naturalnego: | 30% |
| Wykończenie powierzchni: | wypukła powierzchnia kolista |
| Wysokość produktu: | 12 mm |
| Waga produktu: | 11 kg |
| Temperatura minimalna: | -20°C |
| Temperatura maksymalna: | +70°C |
| Zawartość materiałów z recyklingu: | 62.07% |
| Odporność na chemikalia: | ograniczona odporność na chemikalia |
| Zalecane środowisko: | do zaolejonych obszarów |
| Odporność na promieniowanie UV: | umiarkowana |
| Typowe zastosowanie: | stanowiska przemysłowe |
| Metoda instalacji: | luźno układane maty zakładkowe |
| Metoda czyszczenia: | wąż ciśnieniowy z łagodnym detergentem |
| Zalecane środowisko zastosowania: | do suchych i mokrych środowisk |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | ASTM D412, 3 (+/-1) Nm/mm² |
| Wydłużenie: | ASTM D412, 200% (+/-50%) |
| Test pod kątem poślizgnięć: | DIN 51130 – R10 |
| Proces produkcyjny: | formowanie gumy |