HI010001G
High-Duty Grit
Doskonałe właściwości antyzmęczeniowe i wyjątkowa przyczepność. Specjalnie zaprojektowana podniesiona struktura maty zapewnia wyjątkowe właściwości antypoślizgowe. Kompozycja materiałów zapewnia wysoką odporność na chemikalia, oleje i tłuszcze. Zmniejsza uczucie zmęczenia podczas stania na zimnych twardych posadzkach. Idealna dla wymagających obszarów, takich jak stanowiska montażowe. Wyprofilowane fazowane krawędzie zmniejszają ryzyko potknięcia. Otwory skutecznie odprowadzają rozlane ciecze. Przetestowana pod kątem poślizgnięć zgodnie z DIN 51130.
Wybierz kolor:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | NBR |
| Zawartość materiału naturalnego: | 65% |
| Wykończenie powierzchni: | węglik związany z gumą z otworami umożliwiającymi drenaż |
| Wysokość produktu: | 13 mm |
| Waga produktu: | 11 kg |
| Wielkość otworów: | 21 mm |
| Temperatura maksymalna: | +70°C |
| Temperatura aplikacji: | 18°C do 82°C |
| Odporność na chemikalia: | odporność na oleje mineralne i tłuszcze zwierzęce |
| Zalecane środowisko: | do zaolejonych obszarów |
| Odporność na promieniowanie UV: | umiarkowana |
| Typowe zastosowanie: | stanowiska montażowe |
| Metoda instalacji: | ułożenie luzem |
| Metoda czyszczenia: | wąż ciśnieniowy z łagodnym detergentem lub zmywarka do naczyń |
| Przechowywanie i zastosowanie: | przechowywać w temperaturze pokojowej, unikać odkształceń |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | ASTM D412, 5 (+/-1) Nm/mm² |
| Wydłużenie: | ASTM D412, 250% (+/-50%) |
| Test pod kątem poślizgnięć: | DIN 51130 – R13 |
| Proces produkcyjny: | formowanie ciśnieniowe |