HYG010001
Hygimat
Rewolucyjna mata antyzmęczeniowa. Poprawia uczucie komfortu podczas pracy na stojąco. Idealna do każdego stanowiska, gdzie higiena jest kluczowa, np. opieka zdrowotna, produkcja żywności, catering, hotelarstwo lub gastronomia. Wykonana z rewolucyjnej „żelowej pianki” zapewniającej trwałość i komfort użytkowania. Materiał posiada dodatkowo właściwości antybakteryjne. Zamknięta konstrukcja sprawia, że żadne płyny nie mogą wniknąć w matę i zmienić jej właściwości. Wersja z otworami jest idealna dla mokrych miejsc pracy wymagających drenażu. Łatwe czyszczenie – można czyścić detergentem lub sterylizować parą wodną. Przetestowana pod kątem odporności ogniowej zgodnie z BS EN 13501-1 i poślizgnięć zgodnie z DIN 51130. Hygimat jest antybakteryjny, ale aby utrzymać go w czystości można użyć łagodnego detergentu. Możliwe jest również czyszczenie Hygimatu środkiem dezynfekującym, alkoholem lub poprzez sterylizację. Można pozostawić matę na zewnątrz na wolnym powietrzu, aby wyschła, ale nie wystawiać jej na działanie promieni słonecznych. Należy dokładnie wypłukać wszystkie detergenty, by zachować właściwości antypoślizgowe.
Wybierz styl:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | gumowana pianka żelowa |
| Wykończenie powierzchni: | teksturowana |
| Wysokość: | 17 mm ±1 mm |
| Odporność na chemikalia: | ogólnie odporny na chemikalia |
| Temperatura maksymalna: | +80°C |
| Temperatura minimalna: | -5°C |
| Zalecane środowisko: | do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, suche i mokre środowisko |
| Typowe zastosowanie: | szpitale, czyste strefy, biura |
| Metoda instalacji: | ułożenie luzem |
| Test ogniowy: | BS EN 13501-1 klasa Dfl - s1 |
| Test pod kątem poślizgnięć: | DIN 51130 – R11 |