KM010001
K-Mat
Antyzmęczeniowa mata redukująca poślizgnięcia w obszarach zagrożonych rozlaniem tłustych cieczy. Mata z gumy nitrylowej do obszarów podatnych na drobne zanieczyszczenia (np. wióry). Dodatek nitrylu dla wysokiej odporności na oleje i chemikalia. Idealna do zakładów produkcji i przetwórstwa żywności, wyjątkowa odporność na tłuszcze i detergenty. Łatwe czyszczenie – możliwość prania automatycznego. Podniesiony wzór powierzchni dla uzyskania wyjątkowej odporności na poślizg (przetestowana zgodnie z DIN 51130). Otwory drenujące ułatwiają odprowadzanie rozlanych cieczy i drobnych zanieczyszczeń. Właściwości antybakteryjne sprawiają, że nadaje się do stosowania w przemyśle spożywczym.
Wybierz kolor:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | guma nitrylowa |
| Oporność na promieniowanie: | tak - UV |
| Wykończenie powierzchni: | krzyżowa |
| Wysokość produktu: | 9 mm |
| Waga produktu: | 7.75 kg |
| Wielkość otworów: | 12.5 mm |
| Temperatura maksymalna: | +100°C |
| Temperatura minimalna: | 0°C |
| Odporność na chemikalia: | odporny na tłuszcze. |
| Zalecane środowisko: | do stosowania w kuchni i w zaolejonym środowisku wewnętrznym |
| Odporność na promieniowanie UV: | umiarkowana |
| Typowe zastosowanie: | ogólne zastosowanie przemysłowe |
| Metoda instalacji: | ułożenie luzem |
| Metoda czyszczenia: | wąż ciśnieniowy |
| Przechowywanie i zastosowanie: | przechowywać w temperaturze pokojowej, unikać odkształceń |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 5 MPa |
| Wydłużenie: | 400% |
| Test pod kątem poślizgnięć: | DIN 51130 – R11 |
| Proces produkcyjny: | formowanie ciśnieniowe |