MT010002
Marble Mat
Wzór imitujący marmur świetnie dopasowuje się do niemal każdego wystroju wnętrza. Idealne rozwiązanie do miejsc, w których istotny jest wygląd i funkcjonalność – np. sklepy i salony fryzjerskie. Piankowe podłoże redukuje zmęczenie podczas całodziennej pracy. Trwała górna powierzchnia zapewnia długą żywotność przy normalnym użytkowaniu. Do wymagających zastosowań przemysłowych. Fazowane krawędzie zmniejszają ryzyko potknięcia.
Wybierz kolor:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | winylowa powierzchnia z podkładem z pianki (klejona) |
| Wykończenie powierzchni: | efekt marmuru |
| Długość: | 18.3 m |
| Wysokość: | 12,5 mm |
| Waga: | 6 kg (m²) |
| Temperatura maksymalna: | +55°C |
| Temperatura minimalna: | 0°C |
| Zalecane środowisko: | do użytku wewnętrznego, suche środowisko |
| Typowe zastosowanie: | Ogólne zastosowania przemysłowe, handel, salony fryzjerskie |
| Metoda instalacji: | ułożenie luzem |
| Metoda czyszczenia: | wytrzeć/umyć wierzchnią warstwę (szczotka, mop) |