SPZ-ZC1
Deckplate Connect
Wyjątkowo wytrzymała mata na stanowiska pracy o doskonałych właściwościach antyzmęczeniowych. Płytki systemowe zaprojektowane do pokrycia dużych obszarów, także tych o nietypowym kształcie. Wystarczy połączyć ze sobą maty w dowolnej konfiguracji, aby uzyskać jednolitą powierzchnię zapobiegającą zmęczeniu. Struktura powierzchni zapewnia dobrą ochronę przed poślizgnięciami. Miękkie piankowe podłoże zmniejsza uczucie zmęczenia. Fazowane krawędzie redukują ryzyko potknięcia. Łatwa w instalacji, czyszczeniu i wymianie. Przetestowana pod kątem odporności ogniowej zgodnie z BS EN 13501-1.
Wybierz kolor:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | PVC |
| Podkład: | pianka PVC (stopiona, nie klejona) |
| Powierzchnia: | blacha ryflowana |
| Wysokość: | 15 mm |
| Temperatura maksymalna: | +60°C |
| Temperatura minimalna: | 0°C |
| Odporność na chemikalia: | górna powierzchnia z PVC ma ograniczoną odporność na chemikalia i oleje |
| Środowisko zastosowania: | do użytku wewnętrznego, suche środowisko |
| Metoda instalacji: | Ułożenie luzem |
| Metoda czyszczenia: | Wytrzeć/umyć wierzchnią warstwę (szczotka, mop) |
| Test ogniowy: | BS EN 13501-1 klasa Dfl - s1 |