SS-T1Y-59-HS-106
Odbojnica Typ 1
Słupek podkowy składa się z dwóch baz odbijających słupków ze stalową rurą i łącznikami łokciowymi IronFlex, tworząc tandemowy słupek. Jest on idealny do ochrony obszarów zamkniętych i obszarów, w których wymagana jest ochrona pozioma. Słupki podkowy zapewniają dwukrotnie większą siłę hamowania niż pojedynczy słupek odbijający typu 1.
Ta jednostka ochroni przed przypadkowymi uderzeniami bez konieczności ciągłej naprawy pachołka lub ponownego wylewania fundamentów betonowych. Instalacja trwa mniej niż godzinę bez konieczności rdzeniowania istniejącego betonu. Rura stalowa jest wstępnie przycięta, aby spełnić Twoje potrzeby i pokryta powłoką Safety Yellow.
Standardowe jednostki mają 59 cm wysokości x 106 cm szerokości na liniach środkowych. Dostępne są rozmiary niestandardowe.
Dane techniczne
| Kolor: | Rura żółta RAL 1023 na czarnej podstawie RAL 9005 |
| Średnica: | 76,1mm (ścianka 5mm) |
| Wysokość: | 59 cm do linii środkowej |
| Szerokość: | 106 cm w środku, 114 cm na zewnątrz słupków, 126 cm w całości |
| Odporności na uderzenia: | szyna 10.200 dżuli, słupek 7.000 dżuli |
| Zakres temperatur: | od -40°C do 70°C |
| Powłoka rury: | EN-ISO 1461 ocynkowana + powłoka proszkowa poliestrowa |
| Powłoka żeliwna: | przyjazna dla środowiska powłoka KTL na bazie wody + powłoka proszkowa poliestrowa. Odporność na korozję C5I |
| Śruby ustalające: | M12 x 1,75 – 6 mm imbus |
| Śruby kotwiące: | Osiem (8) M16x140 do betonu |
Podobne produkty
To może Cię zainteresować