OPB010003C
Orthomat® Premium Bubble
Wyjątkowe właściwości antyzmęczeniowe. Dwuwarstwowa konstrukcja zapewnia najwyższy komfort i trwałość. Podniesiona struktura z wzorem bąbelkowym stymuluje krążenie nóg i stóp oraz zapobiega zmęczeniu. Wytrzymała górna powierzchnia zapewnia doskonałą odporność na zużycie. Dolna warstwa o niskiej gęstości zapewnia skuteczną amortyzację stóp i izoluje pracowników od zimnych betonowych posadzek. Podniesiona struktura bąbelkowa zmniejsza ryzyko poślizgnięć. Idealna do wymagających stanowisk, szczególnie tam, gdzie pracownicy regularnie się obracają. Fazowane krawędzie zmniejszają ryzyko potknięcia. Dostępna wersja „safety” z żółtymi ostrzegawczymi krawędziami.
Wybierz kolor:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | pianka PVC o zamkniętych komórkach |
| Wykończenie powierzchni: | blacha ryflowana |
| Wysokość produktu: | 9,5 mm |
| Długość rolki: | 18.3 m |
| Gwarancja: | 1 rok w przypadku stosowania w suchym środowisku |
| Temperatura maksymalna: | +60°C |
| Temperatura minimalna: | 0°C |
| Zalecane środowisko: | do użytku wewnętrznego, suche środowisko |
| Typowe zastosowanie: | Linie produkcyjne, obszary montażowe, stanowiska pakowania, stoły warsztatowe |
| Metoda instalacji: | Ułożenie luzem |
| Metoda czyszczenia: | Wytrzeć/umyć wierzchnią warstwę (szczotka, mop) |
| Test ogniowy: | BS EN 13501-1 klasa Dfl - s1 |