OCP010006
Orthomat® Comfort Plus
Grubsza, dwuwarstwowa piankowa mata antyzmęczeniowa zapewniająca maksymalny poziom komfortu - teraz również w wersji "safety" dla dodatkowej widoczności i bezpieczeństwa. Grubsza, dwuwarstwowa piankowa mata antyzmęczeniowa zapewnia maksymalny poziom komfortu. Nowa, odporna na ścieranie górna powierzchnia zapewnia dodatkową odporność na zużycie. Izoluje pracowników od zimnych betonowych posadzek. Najlepiej sprawdza się w suchym środowisku. Idealna do wymagających stanowisk, szczególnie tam, gdzie pracownicy regularnie się obracają. Teksturowana powierzchnia zapewnia atrakcyjny wygląd. Dostępna w formie mat i w rolkach.
Wybierz kolor:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | pianka PVC o otwartych komórkach |
| Wykończenie powierzchni: | kamyczkowa |
| Gwarancja: | 2 lata w przypadku stosowania w suchym środowisku |
| Wysokość | 15 mm |
| Waga: | 6 kg (m²) |
| Temperatura maksymalna: | +60°C |
| Temperatura minimalna: | 0°C |
| Zalecane środowisko: | do użytku wewnętrznego, suche środowisko |
| Typowe zastosowanie: | linie produkcyjne, obszary montażowe, stanowiska pakowania, stoły warsztatowe |
| Metoda instalacji: | ułożenie luzem |
| Metoda czyszczenia: | wytrzeć/umyć wierzchnią warstwę (szczotka, mop) |
| Test ogniowy: | BS EN 13501-1 klasa Cfl - s1 |