DPR010702
Deckplate ReGen 70
Deckplate ReGen70 wykonany jest w 70% z materiałów pochodzących z recyklingu. Redukuje zmęczenie podczas pracy na stojąco na stanowiskach przemysłowych. Dwuwarstwowa konstrukcja zapewnia wygodę i wysoką odporność na zużycie. Trwała górna powierzchnia przedłuża żywotność maty. Design pasujący do obszarów przemysłowych. Winylowa powierzchnia z podkładem z pianki pochodzącej w 100% z recyklingu (stapiana na gorąco, nieklejona). Dostępna wersja „safety” z żółtymi ostrzegawczymi krawędziami. Fazowane krawędzie zmniejszają ryzyko potknięcia.
Wybierz kolor:
Waga: 7.83 kg
Recykling: 70 %
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał - góra: | powierzchnia z PVC o grubości 3 mm |
| Materiał - dół: | pianka PVC pochodząca w 100% z recyklingu |
| Wykończenie powierzchni: | blacha ryflowana |
| Wysokość | 15 mm |
| Waga: | 6 kg (m²) |
| Temperatura maksymalna: | +60°C |
| Temperatura minimalna: | 0°C |
| Zalecane środowisko: | do użytku wewnętrznego, suche środowisko |
| Typowe zastosowanie: | linie produkcyjne, obszary montażowe, stanowiska pakowania, stoły warsztatowe |
| Metoda instalacji: | ułożenie luzem |
| Metoda czyszczenia: | wytrzeć/umyć wierzchnią warstwę (szczotka, mop) |
| Odporność na chemikalia: |
górna powierzchnia z PVC zapewnia ograniczoną odporność na chemikalia i oleje
|