AL010003C
Orthomat® Ribbed
Prążkowana mata antyzmęczeniowa na stanowiska suche. Uniwersalna, jednowarstwowa mata piankowa o właściwościach antyzmęczeniowych. Izoluje pracowników od zimnych betonowych posadzek. Lekka i łatwa w transporcie i przenoszeniu. Najlepiej sprawdza się w suchych obszarach. Dostępna wersja „safety” z żółtymi ostrzegawczymi krawędziami. Idealna do lekkich przemysłowych zastosowań. Stylowa prążkowana powierzchnia. Dostępna w formie mat i w rolkach. Idealna mata do lżejszych zastosowań przemysłowych, w których użytkownik nie obraca się regularnie w pozycji statycznej. Przetestowana pod kątem odporności ogniowej zgodnie z BS EN 13501-1.
Wybierz kolor:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | pianka PVC o zamkniętych komórkach |
| Podkład: | pianka PVC (stopiona, nie klejona) |
| Powierzchnia: | drobnorowkowa |
| Wysokość: | 9,5 mm |
| Szerokość: | 100 mm |
| Temperatura maksymalna: | +60°C |
| Temperatura minimalna: | 0°C |
| Odporność na chemikalia: | górna powierzchnia z PVC ma ograniczoną odporność na chemikalia i oleje |
| Środowisko zastosowania: | do użytku wewnętrznego, suche środowisko |
| Metoda instalacji: | Ułożenie luzem |
| Metoda czyszczenia: | Wytrzeć/umyć wierzchnią warstwę (szczotka, mop) |
| Test ogniowy: | BS EN 13501-1 klasa Dfl - s1 |