OU010001
Orthomat® Ultimate
Idealne połączenie miękkiego piankowego wnętrza z wysoką wytrzymałością warstwy PolyNit. Miękka warstwa wewnętrzna zmniejsza zmęczenie i dyskomfort spowodowany staniem. Zewnętrzna warstwa skutecznie chroni i całkowicie uszczelnia wnętrze maty. Krawędzie stapiane na gorąco zapewniają wyjątkową trwałość. Wytrzymała konstrukcja daje solidne podparcie dla stóp i wysoką odporność na odkształcenia. Fazowane krawędzie zmniejszają ryzyko potknięcia. Teksturowana powierzchnia wychwytuje zanieczyszczenia i wióry. Przetestowana pod kątem odporności ogniowej zgodnie z BS EN 13501-1.
Wybierz kolor:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | pianka PVC |
| Wykończenie powierzchni: | piramidowa |
| Długość: | 18.3 m |
| Wysokość: | 15 mm |
| Waga: | 6 kg (m²) |
| Temperatura maksymalna: | +55°C |
| Temperatura minimalna: | 0°C |
| Zalecane środowisko: | do użytku wewnętrznego, suche środowisko |
| Typowe zastosowanie: | Wymagające lokalizacje, np. stanowiska montażowe |
| Metoda instalacji: | ułożenie luzem |
| Metoda czyszczenia: | wytrzeć/umyć wierzchnią warstwę (szczotka, mop) |
| Test ogniowy: | BS EN 13501-1 klasa Dfl - s1 |