SS-T2Y-100-HR
Poręcz dla pieszych Typ 2
SlowStop® oferuje teraz barierę, która łączy w sobie całą wytrzymałość balustrad typu 2 SlowStop® IronFlex z profilem i opłacalnością systemu poręczy powyżej strefy uderzenia. W przypadku obszarów, w których palety będą znajdować się na poziomie podłogi, a pożądane są bariery dla pieszych, jest to idealne rozwiązanie, aby zachować bezpieczeństwo naszego wytrzymałego systemu poręczy IronFlex, jednocześnie obniżając koszty.
Lżejszy w transporcie i łatwy w montażu, ta opcja zapewnia pełną ochronę, jednocześnie uniemożliwiając pieszym wspinanie się na barierki. Dzięki naszemu modułowemu systemowi możesz zbudować potrójne barierki lub w razie potrzeby jeszcze wyższe.
Dane techniczne
| Kolor: | Rura żółta RAL 1023 na czarnej podstawie RAL 9005 |
| Średnica środkowej szyny: | 101 mm |
| Wysokość środkowej szyny: | 50 cm |
| Średnica górnej szyny: | 48 mm |
| Wysokość górnej szyny: | 100 cm |
| Odporność na uderzenia: | szyna 20.000 dżuli; słupek 10.200 dżuli |
| Zakres temperatur: | od -40°C do 70°C |
| Powłoka rury: | 60μm ocynkowana ogniowo (tylko dolna część) + 60μm powłoka proszkowa poliestrowa do użytku zewnętrznego |
| Powłoka żeliwna: | przyjazna dla środowiska powłoka elektroforetyczna na bazie wody + powłoka proszkowa C5I |
| Śruby ustalające: | cztery (4) śruby do betonu M16 x 140 mm na nogę |