SP070001C5
Senso Dial
Dwuwarstwowa mata antyzmęczeniowa. Antyzmęczeniowa mata podnosząca bezpieczeństwo pracowników. Piankowe podłoże sprzyja redukcji zmęczenia. Gumowa górna warstwa skutecznie zmniejsza ryzyko poślizgnięcia. Trwała i odporna na rozlany olej. Mierzona zgodnie z IEC 61340-5-1. Wzmacniane krawędzie.
Wybierz kolor:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | SBR/NBR warstwa wierzchnia, podkład z pianki EPDM |
| Wykończenie powierzchni: | blacha ryflowana |
| Wysokość produktu: | 10 mm |
| Odporność na chemikalia: | dobra odporność na benzynę (także bezołowiową): 70 h, 23°C, paliwo B (ISO 1817) |
| Minimalna temperatura: | -10°C |
| Maksymalna temperatura: | +70°C |
| Zalecane środowisko: | do użytku wewnętrznego, suche środowisko |
| Typowe zastosowanie: | ogólne zastosowania przemysłowe |
| Metoda instalacji: | ułożenie luzem |
| Metoda czyszczenia: | wytrzeć/umyć wierzchnią warstwę (szczotka, mop) |