SS-T2Y-100
Słupek Typ 2
Chroń regały paletowe, sprzęt, pojazdy i pieszych przed szkodliwymi zderzeniami. Konserwacja i bezpieczeństwo obiektów nigdy nie były łatwiejsze. Idealne do średnich zastosowań, takich jak samochody, lekkie ciężarówki i typowe wózki widłowe. Idealne do zastosowań przemysłowych, a także do ochrony przed błędami pedałowania w witrynach sklepowych. Używane na całym świecie w ładowarkach EV i aplikacjach ochrony pomp paliwowych.
Ten elastyczny stalowy słupek ma 100 cm wysokości i zatrzymuje 4,100 kg przy 8.5 km/h przy wysokości uderzenia 150 mm. Zmniejsз uszkodzenia. Zaprzestań naprawiania i wymiany słupków.
Zestaw słupków typu 2 zawiera wszystko, co jest potrzebne do zainstalowania pojedynczego odbijającego słupka SlowStop®, w tym kotwy. Rura słupka jest pokryta podkładem, а następnie wykończona wytrzymałą żółtą powłoką proszkową i czarną zaślepką. Dostępne są niestandardowe kolory i wysokości.
Dane techniczne
| Kolor: | Rura żółta RAL 1023 na czarnej podstawie RAL 9005 |
| Średnica: | 101,6 mm (ścianka 6,3 mm) |
| Wysokość: | 100 cm |
| Odporność na uderzenia: | 10.200 dżuli, 176,9 kN |
| Zakres temperatur: | od -40°C do 70°C |
| Powłoka rury: | EN-ISO 1461 ocynkowana + powłoka proszkowa poliestrowa |
| Powłoka bazowa: | Przyjazna dla środowiska powłoka KTL na bazie wody + powłoka proszkowa poliestrowa C51 odporność na korozję |
| Śruby ustalające: | 5m 16 x 2,00, 8 mm imbus |
| Śruby kotwiące: | Cztery (4) M16x140 do betonu |
| Zaślepka: | Czarny plastik |
Podobne produkty
To może Cię zainteresować