UM010002C
Unimat
Uniwersalny gumowy dywanik z drenażem na mokre stanowiska. niwersalny gumowy dywanik. Otwory drenujące skutecznie odprowadzają rozlane ciecze pod matę. Pomaga zapobiegać poślizgnięciom w mokrych obszarach. Łatwe czyszczenie, zwijanie i przenoszenie. Przetestowana pod kątem poślizgnięć zgodnie z DIN 51130.
Wybierz kolor:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | mieszanka gumowa |
| Zawartość recyglingu: | 75% |
| Wykończenie powierzchni: | podniesiona antypoślizgowa teksturowana powierzchnia z otworami drenującymi |
| Wysokość produktu: | 10 mm |
| Waga produktu: | 4 kg |
| Długość rolki: | 10 m |
| Temperatura maksymalna: | +130°C |
| Temperatura minimalna: | -20°C |
| Odporność na chemikalia: | odporność na oleje mineralne i tłuszcze zwierzęce |
| Zalecane środowisko: | do użytku wewnętrznego, suche i mokre środowisko |
| Odporność na chemikalia: | odporny na wodę i większość łagodnych kwasów. |
| Typowe zastosowanie: | stanowiska przemysłowe |
| Metoda instalacji: | ułożenie luzem |
| Metoda czyszczenia: | wąż ciśnieniowy z łagodnym detergentem lub zmywarka do naczyń |
| Przechowywanie i zastosowanie: | przechowywać w temperaturze pokojowej, unikać odkształceń |
| Wytrzymałość na uderzenia: | odporność na uderzenia do 3 kg/cm² |
| Rozciąganie: | 3 do 3,5 MPa |
| Test pod kątem poślizgnięć: | DIN 51130 – R13 |