SW010001
Worksafe
Zwiększa komfort podczas długotrwałej pracy na stojąco. Wysoka wytrzymałość sprawia, że sprawdza się w wielu przemysłowych obszarach – do wyboru dwie wersje. Niebieska wersja olejoodporna jest idealna do stanowisk pracy, gdzie istnieje ryzyko poślizgnięcia na tłustej lub zaolejonej powierzchni. Otwory wyłapują rozlane ciecze i drobne zanieczyszczenia. Skutecznie zmniejsza ryzyko poślizgu w miejscach, w których najczęściej dochodzi do rozlania cieczy. Świetnie sprawdza się jako natychmiastowe rozwiązanie zabezpieczające. Fazowane krawędzie wokół maty zabezpieczają przed potknięciami. Przetestowana pod kątem poślizgnięć zgodnie z DIN 51130.
Wybierz styl:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | wersja czarna 70% materiału z recyklingu. Wersja niebieska 40% materiału z recyklingu. |
| Wykończenie powierzchni: | teksturowana powierzchnia z otworami |
| Wysokość: | 16 mm |
| Wielkość otworów: | 22 mm |
| Temperatura maksymalna: | +130°C |
| Temperatura minimalna: | -20°C |
| Zalecane środowisko: | do użytku wewnętrznego, suche i mokre środowisko |
| Typowe zastosowanie: | zakłady przetwórstwa żywności, kuchnie, ogólne zastosowanie przemysłowe. |
| Metoda instalacji: | ułożenie luzem |
| Odporność na chemikalia: | naturalna guma jest odporna na wodę i większość łagodnych kwasów |
| Metoda czyszczenia: | myć zimną wodą, użyć odkurzacza lub myjki ciśnieniowej do usunięcia zanieczyszczeń |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 3,5 do 4 MPa |
| Test pod kątem poślizgnięć: | DIN 51130 – R10 |