WPS010702
WorkSafe Senso
Trwała mata antyzmęczeniowa na wymagające stanowiska w przemyśle. Właściwości antyzmęczeniowe dla maksymalnego komfortu podczas stania. Eliptyczny podkład zapewnia zmniejszenie uczucia zmęczenia i zapobiega poślizgnięciom. Wykonana z gumy nitrylowej dla lepszej wytrzymałości w środowiskach przemysłowych. Odporna na oleje i chemikalia, sprawdzi się na zaolejonych stanowiskach. Górna powierzchnia oferuje doskonałą antypoślizgowość. Ostrzegawcze żółte krawędzie zwiększają bezpieczeństwo.
Wybierz kolor:
Wybierz rozmiar:
Dane techniczne
| Materiał: | 35,7% Guma nitrylowa |
| Zawartość recyklingu %: | 9.0% |
| Długość: | 1.8 m |
| Wysokość: | 18 mm |
| Waga: | 23.5 kg |
| Temperatura maksymalna: | +85°C |
| Temperatura minimalna: | -25°C |
| Zalecane środowisko: | środowiska mokre, zaolejone i suche |
| Typowe zastosowanie: | wymagające stanowiska w przemyśle |
| Metoda instalacji: | ułożenie luzem |