SS-T2.5Y-100
Słupek Typ 2.5
Nowo zaprojektowany przez SlowStop, okrągły słupek bazowy typu 2.5 zapewnia ochronę głowicy kotwiącej przed uderzeniami wideł, a także eliminuje wszelkie ryzyko potknięcia. Chroń budynki, aktywa, pojazdy i pieszych przed schkodliwymi zderzeniami dzięki temu niezwykle mocnemu słupkowi montowanemu na powierzchni, który pochłania energię i powraca do pierwotnej pozycji bez uszkodzeń. Idealny do średnich zastosowań, takich jak samochody, lekkie ciężarówki i typowe wózki widłowe.
Idealny do zastosowań przemysłowych o średnim i dużym natężeniu ruchu, a także do ruchu samochodowego w garażach parkingowych z betonu naprężonego. Chroń betonowy fundament, uniemożliwiając jednocześnie dostęp pojazdów. Ten elastyczny stalowy słupek ma 100 cm wysokości i zatrzymuje 3,000 kg przy prędkości 7.8 km/h bez uszkodzeń.
Zestaw słupków typu 2.5 zawiera wszystko, co jest potrzebne do zainstalowania pojedynczego odbijającego słupka SlowStop®, w tym kotwy. Rura słupka jest ocynkowana i ma trwałą żółtą powłokę proszkową i czarną zaślepkę.
Dane techniczne
| Kolor: | Rura żółta RAL 1023 na czarnej podstawie RAL 9005 |
| Średnica: | 139,7 mm (ścianka 6,3 mm) |
| Wysokość: | 100 cm |
| Odporność na uderzenia: | 18.000 dżuli, 225,2 kN |
| Zakres temperatur: | od -40°C do 70°C |
| Powłoka rury: | EN-ISO 1461 ocynkowana + powłoka proszkowa poliestrowa |
| Powłoka bazowa: | Przyjazna dla środowiska powłoka KTL na bazie wody + powłoka proszkowa poliestrowa C51 odporność na korozję |
| Śruby ustalające: | 6 M16 x 2,00, 8 mm imbus |
| Śruby kotwiące: | 6 M16x140 Beton |
| Zaślepka: | Czarny plastik |
Podobne produkty
To może Cię zainteresować