SS-T3Y-100
Słupek Typ 3
Chroń budynki, aktywa, pojazdy i pieszych przed kolizjami powodującymi uszkodzenia. Idealny do ciężkich zastosowań, takich jak samochody dostawcze, ciężkie wózki widłowe, a nawet ciężarówki. Słupek odgradzający typu 3 zatrzymuje 3,000 kg przy prędkości 10.6 km/h. W rzeczywistości ten słupek odgradzający zatrzyma nawet 35 ton przy prędkości 3.1 km/h bez uszkodzeń. Zmniejsz uszkodzenia. Przestań naprawiać i wymieniać słupki odgradzające. Konserwacja i bezpieczeństwo obiektów nigdy nie były łatwiejsze.
Zestaw słupków typu 3 zawiera wszystko, co jest potrzebne do zainstalowania pojedynczego odbijającego słupka SlowStop, w tym kotwy. Standardowy elastyczny zestaw stalowych słupków ma 1 m wysokości i jest pokryty trwałą żółtą powłoką proszkową o klasie odporności na korozję C5i i zwieńczony czarną zaślepką. Dostępne są niestandardowe wysokości.
Dane techniczne
| Kolor: | Rura żółta RAL 1023 na czarnej podstawie RAL 9005 |
| Średnica: | 177,8 mm (ścianka 6,3 mm) |
| Wysokość: | 100 cm |
| Odporność na uderzenia: | 26.700 dżuli, 265,4 kN |
| Zakres temperatur: | od -40°C do 70°C |
| Powłoka rury: | EN-ISO 1461 ocynkowana + powłoka proszkowa poliestrowa |
| Powłoka bazowa: | Przyjazna dla środowiska powłoka KTL na bazie wody + powłoka proszkowa poliestrowa C51 odporność na korozję |
| Śruby ustalające: | 8 M16 x 2,00, 8 mm imbus |
| Śruby kotwiące: | Osiem (8) M16x140 do betonu |
| Zaślepka: | Czarny plastik |
Podobne produkty
To może Cię zainteresować