Poznaj ENEBariery

Spółka ENEBariery Sp. zo.o. działając w branży rynku przemysłowego bezpośrednio powiązanego z sektorem usług transportowych od 2020 roku, na podstawie obserwacji dostrzegła rosnące koszty kolizji, jakie w przestrzeniach magazynowych potrafią wyrządzić urządzenia – na przykład wózki widłowe. Nawiązując współpracę z firmą SlowStop, stworzyła inowacyjny brand ENEBariery, wdrażający nowoczesne systemy ochronne elementów stałych i pojazdów transportowych – łącznie na świecie ich liczba sięga już 25 000!

3

Lata

Od tylu lat jesteśmy jedynym dystrybutorem systemu SlowStop w Polsce.

40+

Zrealizowanych inwestycji

Taka liczba klientów jest zadowolona z naszych usług i wprowadziło do swoich przestrzeni system SlowStop.

320 000 m2

Powierzchni magazynowej

Już tak duży obszar udało nam się wprowadzić w erę bezpieczeństwa, zmniejszania ryzyka i wydatków.

87%

Powracalności zakupów

Wysoki procent naszych klientów decyduje się na poszerzenie obszarów, na których montujemy system SlowStop.

Co znajdziesz w ofercie ENEBariery?

Zróżnicowana oferta marki to metalowe słupki energochłonne zarówno do lekkich, jak i ciężkich obciążeń, dedykowane ochronie drzwi, narożników, miejsc parkingowych, regałów magazynowych, doków załadunkowych i ramp, ciężarówek, pojazdów, a nawet paliwa, gazu i innych mediów. To również systemy wygrodzeniowe, które pochłaniają energię uderzeń nawet pod kątem 45 stopni! Świetnie sprawdzają się zarówno w przypadku lekkich pojazdów do 5 ton, jak i tych do 40 ton wagi. Mogą zabezpieczać ruch pieszych, a także chronić zewnętrzne doki magazynowe oraz rampy. Oferta ENEBariery to także skuteczna ochrona regałów magazynowych w obiektach produkcyjnych, niezniszczalne, elastyczne poręcze poliwęglanowe i zabezpieczenia kolumn, sprawdzające się przede wszystkim na parkingach.

Klienci, którzy nam zaufali

Naszą wizytówką są nasi klienci oraz zrealizowane dla nich projekty. Są to tylko wybrane firmy, dla których mieliśmy możliwość stworzenia systemów energochłonnych na ich magazynach.